З метою розвитку, розширення та зміцнення міжнародних зв’язків і авторитету у світовому співтоваристві ЧНУ розробив послідовну стратегію інтернаціоналізації в якості орієнтира для своєї діяльності (http://interof.chnu.edu.ua/res//interof/Strategy.pdf).
- Відділ міжнародних зв’язків ЧНУ ім. Ю. Федьковича систематично публікує новини та можливості у сфері міжнародної мобільності студентів та викладачів.
- https://www.chnu.edu.ua/novyny/mizhnarodna-diialnist/
- Кафедра бізнесу та управління персоналом систематично реалізовую стратегічні напрями розвитку міжнародних зв’язків.
ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ВИКЛАДАННЯ
⠀
- Інтернаціоналізація викладання та навчання включає прийом на навчання та інтеграцію іноземних студентів; зміцнення студентських та викладацьких обмінів; поглиблення зв’язків із зарубіжними університетами.
Здобувачі ОП навчалися у Літній школі Яського університету ім. А.Й. Кузи, (Румунія) (https://www.facebook.com/groups/kaf.ptbd.chnu/permalink/2935012346797778/, Зимовій школі Лодзинського університету (Польща) https://www.facebook.com/groups/kaf.ptbd.chnu/permalink/2821291048169909/.
На сайті та соцсторінках кафедри постійно оновлюється інформація про можливості участі у міжнародних програмах (https://www.facebook.com/100027190586468/posts/pfbid02XpF3hmdkAhLnBimpwYCXyo3k3i1Ftxp4Ld3EADF2G8CamxrW7idK1yeotCBBsdrbl/? ).
Викладачі кафедри беруть участь у програмах Еразмус+ (Кифяк В.І., Водянка Л.Д., Кіндзерський В.І.).
А також проходили наукові закордонні стажування в Фінляндія (Вербівська Л.В.), Польщі (Лопатинський Ю.М., Зибарева О.В., Кобеля З.І., Кифяк В.І., Белей С.І), Румунії (Водянка Л.Д., Зибарева О.В., Белей С.І.- МІЖНАРОДНІ ОСВІТНІ ПРОЄКТИ
- Участь Кифяк В.І., Водянки Л.Д., Філіпчук Н.В. у проєктах «Норвегія-Україна. Професійна перепідготовка. Інтеграція в державну систему» (2019-2020 рр.),«Україна-Норвегія» в ЧНУ (2020-2023 рр.);
- Участь у міжнародному проєкті CERG-EІ Foundation, координанор Кифяк В.І., спрямований на інтеграцію європейських підходів ОП https://econom.chnu.edu.ua/advert/uchast-studentiv-ta-vykladachiv-u-mizhnarodnomu-proyekti-cerge-ei.
Здобувачі залучались до проходження курсів «Development Economic», «Labor Economics» у обсязі 20 годин за проєктом CERG-EІ Foundation під керівництвом Кифяк В.І. По завершенню курсів отримали сертифікати міжнародного зразка https://econom.chnu.edu.ua/advert/uchast-studentiv-ta-vykladachiv-u-mizhnarodnomu-proyekti-cerge-ei. Отримані знання на курсах зараховуються під час кінцевого оцінювання.- МІЖНАРОДНА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
- Щороку на економічному факультеті ЧНУ проводяться Всеукраїнські та Міжнародні наукові конференції студентів, аспірантів та молодих учених, участь у яких беруть здобувачі ОП https://www.facebook.com/groups/kaf.ptbd.chnu/permalink/2886824564949890/.
Для вдосконалення викладання та оновлення також підґрунтям є наукові та методичні семінари кафедри, отримані знання при проходженні міжнародних стажувань (https://econom.chnu.edu.ua/advert/dovira-yak-instytutsiya-rozvytku-biznesu-v-umovah-novyh-sotsialnyh-vyklykiv, https://econom.chnu.edu.ua/advert/eramsus-2022-11-chnu-econom, https://econom.chnu.edu.ua/novyny-kafedry-ep-ta-up/vidbuvsya-naukovyj-seminar-na-temu-suchasni-organizatsijni-struktury-upravlinnya-praktychni-kejsy, https://econom.chnu.edu.ua/advert/naukovyj-seminar-emotsijnyj-intelekt-mentalna-osnova-profesijnogo-samovdoskonalennya).
Викладачі систематично друкують свої праці у міжнародних рейтингових виданнях та є рецензентами та членами редколегії міжнародних видань (https://drive.google.com/file/d/18FaZ73Oepb-ziryMHfHdhuDIeXAQmvW9/view?usp=sharing; https://j.ideasspread.org/index.php/jems/about/editorialTeam). - Загальна кількість праць викладачів кафедри бізнесу та управління персоналом, які індексуються у міжнародних наукометричних базах постійно зростає.