Інтернаціоналізація вищої освіти у 2022-2023 рр. – Фокус на Україну

🇺🇦 В період з 24 по 28 жовтня 2022 р. на базі Західного університету Тимішоари в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ відбулася 11 зустріч щорічного заходу Erasmus International Week @West University of Timişoara на тему ,,Інтернаціоналізація вищої освіти у 2022-2023 рр. – Фокус на Україну‘‘

27 учасників з числа викладачів та адміністративних співробітників з 11 вузів України ділилися досвідом та визначали перспективи інтернаціоналізації вищої освіти в умовах війни.

Економічний факультет представляли доцент кафедри економіко-математичного моделювання ОЛЕНА ВІННИЧУК та доцент кафедри бізнесу та управління персоналом ЛЮБОВ ВОДЯНКА.

Тренінги, воркшопи, лекції та пізнавальні екскурсії сприяли обміну досвідом та напрацюванню напрямів співпраці щодо проведення спільних наукових та освітніх заходів, а також міжнародної мобільності викладачів та студентів.

Високий організаційний рівень, поширення власних ідей та думок створили позитивну атмосферу міжнародного стажування!!!