З метою. впровадження в освітній процес інноваційних практичних інструментів розвитку бізнесу та практичних реалій вирішення проблем з управління персоналом Кафедра бізнесу та управління персоналом Економічного факультету традиційно організовує Бізнес-школи для студентів та абітурієнтів спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля». А також HR-школи для тих, хто прагне отримати освіту за спеціальністю 051 Економіка, освітня програма: «Управління персоналом та економіка праці».

Бізнес-школа та HR-школа – це цікаві заходи, які стали традиційним місцем зустрічі підприємців та студентів. Під час тренінгів відомі бізнесмени розповідають студентам про проблеми в бізнесі та секрети успіху, дають поради та спілкуються щодо нових соціальних викликів та перспектив розвитку.

У бізнес-школах брали участь такі спікери:

Сергій Тимчук – власник та директор ПП «Грандем»;

Мирослав Пентелейчук – власник бренду Whitestory.dress, представництва whitestory.lviv&whitestory_odessa, Cпіввласник фотостудії «Чердак», віце-президент Youknow.club;

Сергій Тимош – Власник та CEO торговельної мережі “Joymarketch”;

Олег Попеску – регіональний директор компанії «Romstal Ukraine»;

Роман Блажко – CEO&co-founder фітнес-студії Benefit.cv.

Наталія Гайна – власниця торгової марки Африканський шик, Shik Space, Schick.

Віталіна Хіль – власниця Okrasa – найстильніших food букетів в Че, співвласниця – Kartoteka та Cotte.

Яворський Роман –засновник та директор ВКФ «Булат».

Олександр Клим – Керівник проєкту автоматизації Західного регіону ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» та багато інших.

Кожен захід включає воркшоп, на якому учасники «виходять із зони комфорту» та розвивають стратегічне бачення, практичні навички, інноваційні та креативні здібності.

Кафедра бізнесу та управління персоналом налагоджує комунікації «освіта-бізнес» у різних формах: екскурсії на підприємства, обговорення освітніх програм з стейкхолдерами, постійні тренінги від успішних підприємців для формування конкурентоспроможних фахівців на ринку праці.

Тож бізнес-школа – це «міст» між освітою та бізнесом, між студентами та підприємцями, між працівниками та роботодавцями. Такий захід є інструментом розвитку стратегічного бачення студентів. Тому що вони бачать своє успішне майбутнє.

Зимова бізнес-школа 6.0 – Синергія освіти та бізнесу