МИРОСЛАВ ПЕНТЕЛЕЙЧУК

Засновник бренду «White Story»,  співвласник фотостудії «Чердак»,

співвласник клубу «Benefit», м. Чернівці

випускник спеціальності «Економіка підприємства», 2010 р.

Побажання студентам: Шановні студенти. Згадую роки, коли був на Вашому місці і уявляв яким буде моє майбутнє. Мрії ж, звичайно, були карколомними, але це і підштовхувало мене на всі звершення, адже я постійно хотів більшого! Того вчіться, опановуйте теорію, слухайте практиків і набирайтесь у них досвіду! Використовуйте всі шанси, все, що вам «підкидує» доля, і не припиняйте шукати себе…я впевнений, що Ваші здобутки Вас не розчарують… Головне не зупиняйтесь!

СЕРГІЙ ТИМЧУК

власник та директор ПП «Грандем», м. Чернівці

випускник спеціальності «Економіка підприємства», 2007 р.

Побажання студентам: Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, досягайте вершин. Вам піднімати цю країну! Разом до перемоги!

ДІАНА ГУЦУЛ

головний спеціаліст відділу земельних відносин Управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, м. Чернівці

випускник ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 2018 р.

Побажання студентам: І чим би Ви в житті не займались, таких безтурботних часів вже не буде. Цінуйте саме студентські роки, бо саме в цей час Ви знайдете «своїх» людей!

ТЕТЯНА ВОРОНЮК

Підприємиця, власниця кав’ярні «ВІТЕР», м. Чернівці

випускниця спеціальності «Економіка підприємства», 2015 р.,

аспірантури за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами», 2019 р., кандидат економічних наук

Побажання студентам: Знайди ідею – те, що тобі подобається, до чого лежить душа. Ти починаєш розвиватися, а твої знання монетизуються… Вчитися, вчитися, і ще раз вчитися… Ти маєш знати всі процеси, навіть якщо будеш делегувати іншим свої обов’язки.. Робити бізнес – це важко. Ти втомлюєшся, бо ти людина. Але це приємна втома… Будуєш власну справу, дотримуйся тих цінностей, які ти сповідуєш в житті. Ти не можеш бути в бізнесі однією людиною, а в житті іншою… Створюй хороші умови праці, люди, які на тебе працюють, будуть щасливі і з радістю приходитимуть на роботу. Якщо у тебе працюють щасливі люди, то і ти будеш щасливим… Не пропонуй людям послугу чи товар, які б ти не хотів купити…Дбай  про себе: треба знаходити час на відпочинок і не виснажувати себе…

ІРИНА КУШНІР

Головний бухгалтер Чернівецької філії ТОВ «СЕ Борднетце-Україна», м. Чернівці, випускниця ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 2018 р.

Побажання студентам: Навчання дає дуже широкий спектр знань та навичок, у питаннях, що стосуються підприємництва та організації власного бізнесу. Також навчання дає розуміння, про управління підприємством, його стратегією, та орієнтиром подальшого розвитку. Викладачі –  професіонали своєї справи, які допомогли здобути необхідні знання та розвинути навички, які допомогли для подальшої карʼєрної реалізації…

Важливою складовою є практичне застосування знань – стажування на підприємствах. Тут можна практично використати все що ти здобуваєш на парах і здобути практичний досвід.

Навчання дуже сильно допомогло мені розвинути аналітичне та критичне мислення, стратегічне бачення та системність, що необхідно для прийняття стратегічних рішень.

Досить активне студентське життя, сприяло розвитку комунікативних та лідерських якостей, що необхідні для побудови успішної карʼєри та її подальшого розвитку.

Економічна освіта, мені дала зможу знайти хорошу роботу і успішно реалізувати свій потенціал.

Студентам бажаю наполегливості в навчанні, вміння застосовувати знання на практиці, розкриттю свого потенціалу!

Неймовірно рада бачити нове покоління підприємців, які розвивають нашу країну та змінюють її на краще!


УЛЯНА-ЮЛІЯ ГЛУШКІВСЬКА

Начальник відділу інвестиційних проектів управління інвестиційної політики та туризму Департаменту регіонального розвитку Чернівецької обласної держаної адміністрації (обласної військової адміністрації), м. Чернівці

випускниця аспірантури за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами», 2018 р., кандидат економічних наук

Побажання студентам: Пам’ятайте, що кваліфіковані фахівці, незважаючи на стереотипи сучасності, завжди в ціні. Розвивайтесь, навчайтесь, досягайте нових вершин і головне – будьте корисні своїй країні, бо це зараз найважливіше! Саме суб’єкти підприємницької діяльності) в цей непростий для всіх час є основою економіки області, формують дохідну частину бюджету, забезпечують мешканців регіону робочими місцями. Зі свого боку запевняю у високій зацікавленості та готовності до конструктивного діалогу та співпраці з викладачами та випускниками кафедри для спільного вирішення існуючих проблем та обговорення питань розвитку нашої області!

БОГДАН МЕЛЬНИК

заступник директора, начальник планово-економічного відділу Чернівецького МіськШЕП, м. Чернівці,

депутат Чернівецької районної ради

випускник ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 2019 р.

Побажання студентам: Навчання забезпечило отримання ґрунтовних знань у сфері управління підприємствами та фінансів… Викладачі – досвідчені фахівці, які допомогли розширити знання та поглибити навички… Особливо подобалися практичні заняття та можливість стажування на підприємствах… Не навчанням єдиним! Завжди цікавила громадська сфера та відстоювання прав студентів… Був головою Студентського парламенту факультету, відстоював права студентів у складі Вченої ради ЧНУ ім. Ю. Федьковича, що допомогло в реалізації багатьох цікавих проектів для студентства… Навчання допомогло мені розвинути аналітичне мислення, що важливо при прийнятті стратегічних рішень… А активне громадське життя сприяло розвитку комунікативних та лідерських умінь… Ці складові стали основою для побудови успішного кар‘єрного шляху… Студентам бажаю невичерпного прагнення до знань і саморозвитку! Будемо раді бачити на нашому підприємстві молодих та амбітних економістів!

ВІКТОРІЯ ЄВСЮКОВА

Заступник директора з продаж (Vice President of Sales)

голландської компанії Global IT Support,

випускниця ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 2020 р.

Побажання студентам: Щоб бути конкурентними й успішними у бізнесі слід розвивати особисті якості, які допомагають результативно виконувати роботу… Використовуйте будь-які можливості, щоб розвивати soft skills під час навчання… Серед м’яких навичок є такі, які для роботодавця деколи є більш важливими, ніж професійні уміння й досвід… Відповідальність, вміння працювати, не відволікаючись на сторонні події, емоційний інтелект, здатність працювати у команді, комунікабельність і стресостійкість – це найбільш бажані для сучасного роботодавця якості… Підвищенню шансів на ринку праці сприяє вільне володіння англійською мовою… Саме це стало вирішальним фактором особисто для мене… Це допоможе Вам побудувати успішну кар’єру в іноземній компанії!

ЯРОСЛАВ БУРАЧОК

Заступник начальника відділу контролю за виробництвом та обігом спирту, спиртовмісної продукції, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин що використовуються у електронних сигаретах, пального та контролю за обігом марки акцизного податку управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Чернівецькій області, м. Чернівці

випускник спеціальності «Економіка підприємства», 2010 р.

.

Побажання студентам: Час студентства – це незабутній, сповнений найбільш яскравими емоціями етап життя! Коли кожен з нас формується, як особистість, старається проявити себе, зрозуміти, що подобається у житті, у якому напрямку далі розвиватись! Отож, не бійтеся навчатись, дізнаватись нове, формуйте біля себе коло таких же однодумців, читайте, дискутуйте, відкрито виражайте свої думки та погляди, формуйте критичне мислення, ризикуйте, проявляйте себе не лише у навчанні, а й у всьому іншому, до чого лежить душа (спортивній, громадській, політичній, культурно-масовій  чи будь якій  іншій сфері). Цінуйте викладачів і пам’ятайте, що у їхній роботі більше соціальної складової, і вони витрачають свій дорогоцінний час, щоб навчити нас правильно сприймати, засвоювати і використовувати необхідну інформацію, що нам дуже знадобиться у майбутньому! Ніколи не зупиняйтесь на досягненому і постійно вдосконалюйтесь! Поважайте себе, любіть свій рідний край та свою державу!

ЄЛИЗАВЕТА КОНДРОМАН

Директор ПП «Грааль», м. Чернівці

випускниця спеціальності «Економіка підприємства», 2017 р.

.

Побажання студентам: Бажаю ставити перед собою цілі та йти до них… Завжди використовувати всі можливості, які Ви отримуєте… Завдяки навчанню я зрозуміла, що якщо ти стараєшся та прикладаєш зусилля, то завжди зможеш отримати бажаний результат. Участь в олімпіадах та конкурсах під час навчання в університеті допомогла мені розвинути творче мислення, навички креативності, публічних виступів та самостійного виконання робіт. Не бійтеся творити та мислити креативно…Завжди вірте у себе, вчіть щось нове, і ваші зусилля будуть оцінені та визнані!

ВЛАДИСЛАВ ПІЛАТ

Співвласник ТОВ «Ом Трейдінг груп»

(продаж електроенергії для бізнесу),

ТОВ «Продтранс», фінансист (виробництво олії і логістика)

випускник ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 2021 р.

Побажання студентам: Хочу побажати теперішнім студентам – майбутнім підприємцям набратися терпіння, адже все і одразу не виходить… Свій кар’єрний шлях я починав ще, навчаючись в університеті. Поєднував навчання з роботою і старався застосовувати знання на практиці. Зараз, аналізуючи це, розумію, що кожного дня в університеті отримував цінний досвід, який дозволив мені робити менше помилок, адже ми вчимось саме на них… Бажаю не боятися помилятися, робити з помилок висновки і продовжувати йти до своїх цілей, незважаючи на кількість невдач і перешкод!

ВЛАДИСЛАВ ХОРТЮК

Керівник відділення № 21 ТОВ «НОВА ПОШТА», м. Чернівці,

випускник ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 2021 р.

Побажання студентам: Бажаю направляти ввесь ваш ентузіазм по правильній логістиці у вірне русло! Для мене викладачі, які мене навчали, стали мотивацією для розвитку, зацікавили до пошуку свого майбутнього і загалом ми стали родиною, бо було все: від порядку та правил до легкості в спілкуванні та довіри! Практичні заняття інтегрували в тонкощі підприємництва та спонукали до кар’єрного росту, де можна було застосувати всі знання, а головне мені буде легко та зручно. Моя кафедра – це місце, де я завжди буду в своїй «тарілці» та відчуваю підтримку!

Я почав працювати в компанії «Нова пошта» під час старту навчання – це виховало в мені мультизадачність, комунікабельність та цікавість до роботи. Згодом додалось й ще багато софт скілів, проте інтерес до навчання не гаснув ніколи, бо було поєднання теорії та практики.

Вірю, ба більше, ЗНАЮ, кожен з Вас зможе знайти себе та підкорити нові вершини у своїх ініціативах та прагненнях!

АННА КОВАЛИК

Провідний юрисконсульт філії «Заставнівське держспецлісництво

АПК» ДП «Ліси України»

випускниця ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 2022 р.

Побажання студентам: Вчіться та не бійтесь ставити запитання. Освоюйте нові горизонти, практикуйте свої вміння та навички. На своєму прикладі можу сказати, що працювати та навчатись це цікаво та реально, оскільки ви одразу можете поєднати теорію з практикою та навіть ділитись власним досвідом з викладачами та студентами. Це можу сказати точно, адже навчання на ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – це моя друга освіта, яку я здобувала, щоб краще розуміти бізнес-процеси, які відбуваються підприємстві, де працюю вже 9 років. Вдосконалюйтесь, використовуйте всі можливості для отримання нового досвіду та знань, не бійтесь змінювати свій професійний орієнтир. Пам’ятайте, що всі ваші знання та вміння завжди з вами, вони можуть знадобитись в будь-який момент незалежно від того ким ви будете працювати. Будьте гідними громадянами своєї крани.

ЮРІЙ ВІРСТА

співвласник ТОВ «Західний Пивний Дім»,

керівник Чернівецької філії ТОВ «Західний Пивний Дім»

випускник ОПП «Підприємництво, торгівля та біржові операції», 2021 р.

Побажання студентам: Вчіться, вчіться у будь-якому віці! Я повернувся до навчання вже у досить «свідомому» і поважному віці… Розвиваючи власний бізнес, зрозумів, що бракує знань у сфері підприємництва та торгівлі…Все змінилось, бізнес перейшов у цифровий формат, окреслились нові можливості для розвитку підприємництва…Вирішив оновити свої знання, отримати новий досвід та навички… Коли люди навчаються – країна перемагає! Вступ в університет – це, хоча і маленька, але перемога, попри все… У кожного є своя місія… Ваша –  продовжувати навчання! Ставте грандіозні цілі  і,  щоб дійти до мети, треба насамперед іти…

http://ffpo.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/05/%D0%9C%D0%B8%D1%86%D0%BA%D0%B0%D0%BD-%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE.jpg

РУСЛАН МИЦКАН

власник клубу «FizCultura», м. Чернівці

випускник ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 2018 р.

Побажання студентам: Відвідуйте пари… Дізнавайтесь нове… Ставте цілі та досягайте їх.. Не бійтесь ризикувати… Я починав звичайним тренером, мав дуже сильне бажання розвиватись у цьому напрямку… Згодом, вивчивши бізнес-процеси цього бізнесу зсередини, зміг поєднати теорію з практикою… Після двох років організаційної роботи, став повноправним власником клубу… Моя історія – це той випадок, коли хоббі перетворилось у бізнес…Впевнений, що кожна людина, незалежно від того, що їй подобається, зможе перетворити своє улюблене заняття у джерело доходу та стабільності… Успіхів всім та кар’єрного зростання!