Участь студентів та викладачів у міжнародному проєкті CERGE-EI

Студенти та викладачі економічного факультету взяли участь у міжнародному освітньо-інтеграційному проєкті від міжнародного фонду CERGE-EI (Center for Economic Research and Graduate Education – Economics Institute / Центр економічних досліджень та післядипломної освіти – Інститут економіки). ⠀

Студенти успішно завершили курси Labor Economic, International Trade та Innovative Economic та отримали сертифікати міжнародного рівня.

Координатори проєкту від економічного факультету Олександр Кифяк, Вікторія Кифяк, Діана Михайлина та Галина Поченчук пройшли педагогічний тренінг-курс «2022 CERGE-EI Foundation Pedagogical Course for Distance Learning Program Local Instructors», спрямований на освоєння новітніх передових практик інтеграції освіти країн ЄС. Курс передбачав 15 годин семінарських занять та тренінгів щодо сучасних підходів до практики викладання в університеті, включаючи питання взаємодії зі студентами, планування та проведення занять як у традиційному, так і в дистанційному форматі, забезпечення академічної доброчесності та постійного професійного розвитку.

Під час тренінгу відкриті заняття викладачів були високо оцінені.

Ми дякуємо CERGE-Foundation за співпрацю та цікавий проєкт. Дякуємо нашим міжнародним партнерам за підтримку.