Інформація про освітні програми, документи та перспективні професії структурована у буклеті, також доступна презентація.

Кафедра бізнесу та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича готує фахівців за такими освітніми програмами та спеціальностями на денній і заочній формах навчання:

1) Освітній рівень «Бакалавр» (повна та скорочена форма):

«Управління персоналом та економіка праці» спеціальності 051 «Економіка»;

«Економіка та організація бізнесу» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;

– «Підприємництво, електронна торгівля та логістика» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;

– «Підприємництво, торгівля та біржові операції» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

2) Освітній рівень «Магістр»:

«HR-інжиніринг» (Управління людськими ресурсами) спеціальності 051 «Економіка»;

«Управління персоналом та економіка праці» спеціальності 051 «Економіка»;

«Управління бізнес-процесами» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;

– «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

3) Науково-освітній рівень - підготовка доктора філософії (PhD-програма) за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Надаємо консультації по підготовці документів та реєстрації електронного кабінету

НАШІ КОНТАКТИ:
тел. +38 0507373757, +38 0982681473, +38 0665468441