Кафедра бізнесу та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича готує фахівців за такими освітніми програмами та спеціальностями на денній і заочній формах навчання:
1) Освітній рівень «Бакалавр» (повна та скорочена форма):
«Управління персоналом та економіка праці» спеціальності 051 «Економіка»;
«Економіка та організація бізнесу» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
2) Освітній рівень «Магістр»:
«HR-інжиніринг» (Управління людськими ресурсами) спеціальності 051 «Економіка»;
«Управління бізнес-процесами» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
3) Науково-освітній рівень - підготовка доктора філософії (PhD-програма) за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
вул. Кафедральна, 2 (14 корпус, ІII поверх, кімната №47)
тел. 50-94-64
e-mail: ep_kafedra@ukr.net, ecoent@chnu.edu.ua