Кафедра бізнесу та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича готує фахівців за такими освітніми програмами та спеціальностями на денній і заочній формах навчання:
1) Освітній рівень «Бакалавр» (повна та скорочена форма):
«Управління персоналом та економіка праці» спеціальності 051 «Економіка»;
«Економіка та організація бізнесу» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
2) Освітній рівень «Магістр»:
«HR-інжиніринг» (Управління людськими ресурсами) спеціальності 051 «Економіка»;
«Управління бізнес-процесами» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
3) Науково-освітній рівень - підготовка доктора філософії (PhD-програма) за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
вул. Кафедральна, 2 (14 корпус, ІII поверх, кімната №47)
тел. 50-94-64
e-mail: econbup@chnu.edu.ua

Щиро вітаємо випускників-магістрів 2021 р.
Дві освітні програми (051 "Управління персоналом" і 076 "Управління бізнес-процесами") дають можливості вибору подальшого ефективного кар'єрного розвитку! Скористайтеся цим сповна!
Вітаємо Магістрів
Вітаємо з захистом кваліфікаційних робіт магістрантів: спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ОП «Управління бізнес-процесами» та «Економіка» ОП «Управління персоналом».
Професори економічного факультету взяли участь у міжнародній конференції
8 грудня 2021 року професори ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Павло ШИЛЕПНИЦЬКИЙ, Оксана ЗИБАРЕВА та Юрій ЛОПАТИНСЬКИЙ за запрошенням партнера університету Інституту аграрної економіки Академії наук Румунії взяли участь у міжнародній конференції «FARM VIABILITY AND SUSTAINABLE RURAL DEVELOPMENT IN THE CONTEXT OF THE CURRENT EU PRIORITIES FOR AGRICULTURE AND THE ENVIRONMENT».
Курс «Академічна доброчесність»
Студенти 1-го курсу Кафедри бізнесу та управління персоналом Економічного факультету успішно завершили курс «Академічна доброчесність» у рамках предмету «Вступ у спеціальність».
Міжнародна співпраця
Для студентів економічного факультету Чернівецького національного університету у рамках проекту ЕРАЗМУС МУНДУС – ERASMUS MUNDUS відбулася лекція професорки Сучавського університету ім. Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія), факультету економіки, адміністрування і бізнесу Dr. Ruxandra Bejinaru.
Чернівці-Умань-Тульчин-Вінниця-Чернівці!
Незабутні враження, та безцінні емоції, отримали студенти 1-го та 2-го курсу від чудової поїздки.