Засідання студентського наукового гуртка «ЦЕНТР КРЕАТИВНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЛІДЕРСТВА»
Відбулось весняне засідання студентського наукового гуртка «ЦЕНТР КРЕАТИВНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЛІДЕРСТВА»
Захист виробничої практики здобувачів ОР бакалавр
Відбувся захист виробничої практики здобувачів ОР бакалавр 3-ого та 4-ого курсів
Міжнародна мобільність студентів: Лодзький університет
Захоплюючий семестр обміну студентами Чернівецького національного університету та Лодзьким університетом у Польщі
Методичний семінар “Формування соціально-комунікативних навичок (soft skills) у здобувачів вищої освіти через застосування навчання на інтегрованій основі та на засадничих положеннях партнерства”
Відбулось засідання студентського наукового гуртка «ЦЕНТР КРЕАТИВНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЛІДЕРСТВА»
Мобільність робочої сили України в умовах воєнного стану
К.е.н. доцент Любов Водянка та к.е.н. Сергій Тодорюк провели науковий семінар «Мобільність робочої сили України в умовах воєнного стану»
Навчання з дисципліни «Інноваційна економіка» (“Innovаtion economics”)
Студенти економічного факультету мали змогу пройти навчання з дисципліни «Інноваційна економіка»
Викладачі взяли участь у тренінгу «Відновлення через соціальне підприємництво»
Викладачі Наталя ФІЛІПЧУК, Любов ВОДЯНКА, Валентина ПІДГІРНА взяли участь у тренінгу «Відновлення через соціальне підприємництво»