Засідання студентського наукового гуртка «ЦЕНТР КРЕАТИВНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЛІДЕРСТВА»
Відбулось засідання студентського наукового гуртка «ЦЕНТР КРЕАТИВНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЛІДЕРСТВА»
Мобільність робочої сили України в умовах воєнного стану
К.е.н. доцент Любов Водянка та к.е.н. Сергій Тодорюк провели науковий семінар «Мобільність робочої сили України в умовах воєнного стану»
Навчання з дисципліни «Інноваційна економіка» (“Innovаtion economics”)
Студенти економічного факультету мали змогу пройти навчання з дисципліни «Інноваційна економіка»
Викладачі взяли участь у тренінгу «Відновлення через соціальне підприємництво»
Викладачі Наталя ФІЛІПЧУК, Любов ВОДЯНКА, Валентина ПІДГІРНА взяли участь у тренінгу «Відновлення через соціальне підприємництво»
12 стартапів на конкурс Student Startup Battle
У рамках дисципліни «Інноваційне підприємництво та управління стартап» студентами ОП «Економіка та організація бізнесу» під керівництвом доц. Водянки Л.Д. було розроблено та презентовано 12 стартапів на конкурс Student Startup Battle.
Захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти
Днями відбулись захисти кваліфікаційних (магістерських) робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» спеціальності 051 «Економіка» ОП «Управління персоналом та економіка праці» і галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Методичний семінар  «Технології профорієнтації маркетингові та освітні підходи»
7 грудня 2023 року к.е.н., доцент Вікторія Кифяк та к.е.н. Віталій Кіндзерський провели методичний семінар