Довіра як інституція розвитку бізнесу в умовах нових соціальних викликів

28 лютого 2023 року відбувся науковий семінар кафедри бізнесу та управління персоналом на тему “Довіра як інституція розвитку бізнесу в умовах нових соціальних викликів”, доповідачі – к.е.н., доцент Вікторія КИФЯК та к.е.н., доцент Наталя ФІЛІПЧУК.

На семінарі було розглянуто довіру як інституцію розвитку бізнесу в умовах нових соціальних викликів, проаналізовано наукові підходи до ролі довіри в бізнесі та представлені результати найактуальніших соціально-економічних та емпіричних досліджень у галузі управління довірою в бізнесі. Продемонстровано, що довіра є ключовим елементом стійкого розвитку бізнесу та сприяє підвищенню ефективності діяльності підприємств. Важливим аспектом становлення довіри є розвиток взаємин між бізнесом, державою та громадянами.

Дискусії щодо метрик оцінки розвитку інституції довіри, ролі штучного інтелекту в інституційному середовищі та інших новітніх трендів як інструментів розвитку довіри засвідчують високий науковий інтерес учасників наукового семінару до подальших досліджень та наукових розвідок в цій тематиці.