Наші студенти призери!

Вітаємо та пишаємося студентами ОП ,,Управління персоналом та економіка праці‘‘! Шелюжак Іванна, Деркач Ірина, Галюк Єлизавета та Гаврилюк Василина під керівництвом к.е.н., доц. Водянки Любов Дмитрівни зайняли призове місце у Всеукраїнському конкурсі інноваційних проєктів ,,Авіатори бізнесу‘‘ за бізнес-ідею – ,,Приготування…

Детальніше

Бізнес інкубатор в ЧНУ ім. Юрія Федьковича

28 вересня 2021року о 15:00 в Мармуровій залі вперше в історії Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відкриття БІЗНЕС ІНКУБАТОРА! Бажаєте корисно провести час, здобути практичні навички організації власної справи та отримати позитивні емоції?

Детальніше

Увага!

Студентам І, ІІІ (скороченої форми навчання) та V курсів з’явитися в деканат для укладання договорів на навчання. А також студентам ІІ, ІІІ, IV та VI (контракт) курсів з’явитися в деканат для укладання додаткової угоди про зміну розміру оплати за навчання.

Детальніше

Конкурс на подання заявок в рамках програми академічної мобільності в Університет Норд (м. Будо, Норвегія)

До участі у конкурсі допускаються студенти економічного факультету, які навчаються на першому році магістратури (5 курс).

Детальніше

Стартує набір в осінню Школу соціального підприємця 2021

Інститут доктора філософії Яна-У. Сандала (Норвегія), кафедра міжнародної економіки, Шумпетерівський Центр Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошують набір в групу для участі в Школі соціального підприємця (Social Entrepreneur School Innovation Business Society), яка проходитиме з 15 вересня по 24 листопада 2021 р. на економічному факультеті університету.

Детальніше

Замовлення студентського квитка восени 2021 року

Шановні студенти 1, 3 (скорочений термін навчання) та 5 курсів, а також ті, кому треба дублікат студентського квитка! З метою правильного замовлення студентського квитка, просимо заповнити форму.

Детальніше