Посвята достойна чемпіонів

А зараз зустрічаємо переможців «Олімпійських ігор 2021», які є абсолютними чемпіонами з орієнтування в освітньому просторі та з вибору найкращих спеціальностей, а саме освітніх програм «Управління персоналом» та «Економіка та організація бізнесу» студентів повної та скороченої форми навчання.

Детальніше

Академічна доброчесність

31 травня 2021 року відбулася он-лайн зустріч зі студентами першого року навчання бакалаврату та магістратури за освітніми програмами 051 “Управління персоналом та економіка праці”, 076 “Економіка та організація бізнесу” щодо дотримання етичних норм та змісту академічної доброчесності в університеті.

Детальніше

Попередні захист кваліфікаційних робіт ОР “Бакалавр”

25 травня 2021 відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт ОР “Бакалавр”. Також студенти випускного 4 курсу були залучені до зустрічі-семінару про академічну доброчесність.

Детальніше

Цікаво! Науково! Пізнавально!

Доцентом кафедри бізнесу та управління персоналом Ксьондзом С.В. проведено науковий семінар на тему: “Наукові підходи до формування системи реінжинірингу, як інструмент проектування бізнес-процесів управління”.

Детальніше

Вітаємо нашу студентку з призовим місцем на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Щиро вітаємо Тетяну Паламарюк та її наукового керівника Вікторію Кифяк з високими науковими здобутками – отриманням призового місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2020-21 з спеціальності «Управління персоналом та економіка праці».

Детальніше