HR-школа – синергія освіти та практики

«HR школа» – захід організований Кафедрою бізнесу та управління персоналом Економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Цей захід засвідчує синергію науки та практики з метою сприяння економічного зростання України через розвиток професійних кадрів. І найбільший внесок, які можуть зробити підприємці у майбутнє країни – давати робочі місця, працювати для зростання національної економіки та ділитись секретами управління персоналом з майбутніми поколіннями.

Тож, успішні HR-фахівці та підприємці прийшли надихнути молодь на кар’єрний розвиток в Україні та донести секрети успіху бізнесу у команді у час невизначеності та військових дій. HR – школа стала вже традицією Кафедри бізнесу та управління персоналом спільно з успішними практиками у цій сфері задля популяризації стратегічного мислення та професіоналізму в сфері управління персоналом серед молоді.

Ми дякуємо нашим спікером за максимум практики та цінні інструменти для професійного розвитку в сфері HR:

• Ірина Клюс – HRBP «Gorgany», «Обнова», випускниця кафедри бізнесу та HR;
  •  Віктор Романський – засновника рекрутингового агенства “Recruitman”, роботодавець наших випускників;
  •  Євген Касінський – засновник та співвласник компанії «Логастер», серійний підприємець, інвестор, член бізнес-клубу CBG.
  •  І про зарубіжний досвід HR-управління Лєна Юркевич – HR-бізнес-партнер та Анастасія Добрянська – HR-директор компанії «Hegelmann».

HR-школа – це завжди про нове знайомство, про розвиток, про нові знання, про управління та реальні історії успішних представників бізнесу. HR-школа не про теорію, а про практику. Тому дана програма є певною мірою унікальною, адаптовуючи контент успішних, реалізованих практиків для молодих проактивних людей, які бажають побудувати свою кар’єру, управляти командою чи стати HR “з нуля”, розвинути започатковані бізнес-проекти в системний бізнес.