Відбулася Зимова бізнес-школа 4.0

Корисно, яскраво та мотиваційно! ️Підприємці та управлінці розповіли про бар’єри відкриття власної справи, мотиваційні моменти життя, вплив COViD-19 на розвиток бізнесу, секрети успіху та принципи балансу в житті та бізнесу.

Спікери заходу:️

• @mr.penteleychuk Мирослав Пентелейчук – власник бренду Whitestory.dress, представництва whitestory.lviv&whitestory_odessa; Співвласник фотостудії «Чердак»; віце-президент @youknow.club; «Новий погляд на бізнес після COVID-19»
  • @roma_blazhko Роман Блажко – CEO&co-founder фітнес-студії Benefit.cv. «Як вибрати життя в бізнесі і свій напрямок у ньому?»
  • @natalia.gayna Наталія Гайна – власниця торгової марки Африканський шик, Shik Space, Schick. «Якщо Ви народилися без крил, не заважайте їм вирости»
  • @okrasa.ua Віталіна Хіль – власниця Okrasa – найстильніших food букетів в Че, співвласниця – Kartoteka та Cotte. «Бізнес – це красивий букет якостей»
  • @klym.alex Олександр Клим – Керівник проєкту автоматизації Західного регіону ПрАТ «Миронівський хлібопродукт». «Як досягти синергії кар’єрного росту, бізнесу та творчості»

Дякуємо вам за цінні секрети,  емоції та інструменти особистісного розвитку!

Організатори: Кафедра бізнесу та управління персоналом та Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Економічний факультет ЧНУ ім. Ю.Федьковича.