Зимова бізнес-школа 5.0

Зимова бізнес-школа 5.0 – це можливість зустрітися віч-на-віч з творцями успішних бізнес-кейсів,  які починалися просто з ідеї. Цей захід засвідчує синергію науки та бізнесу з метою економічного зростання України. У дуже нелегкий час, як ніколи ми повинні гуртуватися, а професіоналізм нації зростати. І найбільший внесок, які можуть зробити підприємці у майбутнє країни – давати робочі місця, працювати для зростання національної економіки та ділитись секратами успіху з майбутніми поколіннями .

⠀Це п’ята Зимова бізнес-школа і цього року її проводили спікери, які є успішними підприємцями з різних галузей та сфер, але об’єднує їх те, що вони є членами прогресивної спільноти підприємців нашого регіону @youknow.club :

⭐️Володимир ВАРВУС
Засновник бізнес-проєкту «Decart» @__decart__ дерев’яні картини та панно та бренду дитячого текстилю @my.pueri.

⭐️Сергій ТИМОШ. @sergey_timosh
Власник та СЕО мережі роздрібних магазинів «JoyMarket» @joymarketch, стейкхолдер освітньоі програми «Економіка та організація бізнесу»

⭐️Дмитро ТЕРЕЩУК @dmytro_tereshchuk –
комерційний директор ТОВ «БХП»: @Bacara_coffee.if @Bacara_coffee @Сarpat.coffee.

⭐️Артем ОМЕЛЬЧЕНКО @artemomelchenkoua
IT-бізнес «BizMental», @bizmental

⭐️Ігор ШПІРНОВ @shpirya_ihor
Засновник бренду “Барвінок Smart”.

Безліч позитивних відзивів від учасників заходу, які отримали сертифікати 🤩 (гортай ➡️)

Дякуємо спікерам, що виділили свій цінний час та поділилися своїм досвідом, порадами, секретами ведення бізнесу. Стали для молодих людей подихом нового та цікавого.

Цінуємо Ваш внесок в розвиток професіоналізму молоді та практичної складової освіти. 🤝

#дякуємозсу🇺🇦🇺🇦🇺🇦 #бізнесосвіта #українапереможе💙💛edited 11:06