Засідання студентського наукового гуртка «ЦЕНТР КРЕАТИВНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЛІДЕРСТВА»

19 лютого 2024 року відбулось засідання студентського наукового гуртка «ЦЕНТР КРЕАТИВНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЛІДЕРСТВА» кафедри БІЗНЕСУ ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ! Тема: «Роль і місце штучного інтелекту в управлінні бізнес-процесами», доповідач Олександр ГАЛАНЕСІ, студент 4 курсу, 476 гр., ОПП «Економіка та організація бізнесу» (науковий керівник: к.е.н., доцент Кифяк В.І.).

У заході взяли участь здобувачі освітніх програм кафедри бакалаврського та магістерського рівнів (ОПП «Економіка та організація бізнесу», ОПП «Управління персоналом та економіка праці», ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»), які мали можливість ознайомитись з технологіями ШІ, застосування його в бізнес-процесах: створення комерційних текстів, презентацій та сценаріїв; збір й аналіз зворотнього зв’язку; пошук ідей для нових продуктів і послуг;  автоматизація завдань щодо обробки замовлень або підготовки звітів  та виконують багато інших задач. ШІ корисний у найрізноманітніших компаніях і сферах: від сільського господарства і торгівлі до IT.

Здатність машин до аналізу даних, навчання та прийняття рішень відкриває нові горизонти можливостей, але й ставить перед нами нові виклики щодо визначення його діяльності.