Щорічна презентація освітніх програм закладів вищої освіти «Târgul de viitor marca POV21»

У рамках міжнародної співпраці кафедри бізнесу та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та асоціації закладів вищої освіти Румунії «POV21» з 5 по 7 квітня  кандидатами економічних наук, доцентами Любов‘ю Водянкою, Зоряною Кобелею, Наталією  Філіпчук і студенткою 2 курсу спеціальності «ПТБД» Марією Георгіу було відвідано з профорієнтаційною метою щорічний захід презентації освітніх програм закладів вищої освіти «Târgul de viitor marca POV21». До заходу долучилися 25 провідних вузів з різних регіонів Румунії, Молдови та України, 10 міжнародних компаній та 2000 абітурієнтів.
Локацією для проведення івенту приймаючою стороною було обрано унікальний краєзнавчий музей регіону Бістріца-Несеуд, Румунія.
У програмі візиту було передбачено ознайомлення зі специфікою роботи Управління освіти регіону Бістріца-Несеуд. Зокрема, у розмові з керівником Мірчею Крістіаном Нікулою, керівницею міжнародних проєктів у сфері освіти Дойною Макаріє та інспектором інституційного менеджменту Маріоарою Бозга було окреслено шляхи подальшої двосторонньої співпраці.
Під час візиту українською стороною було відвідано економічний факультет Клузького університету імені Бабеша-Бойяї у місті Клуж-Напока.
Завершився візит поїздкою до  унікального замку родини Телекі у селищі Посмуш, який є взірцевим прикладом ефективних інвестицій у відновлення архітектурних пам’яток регіонів.
Неймовірно вражені гостинністю та щиро вдячні за особливо теплий прийом пані Дойні Макаріє та Марчелу Алеку з родинами!