Навчання по обміну у рамках програми академічної мобільності Еразмус+

Студентка кафедри бізнесу та управління персоналом ЧНУ ім. Ю. Федьковича Ванзяк Богдана зараз навчається в Бізнес-школі Норд Університету (м. Бодо, Норвегія), у рамках програми академічної мобільності Еразмус+.⠀

Навчання по обміну, дуже цінний досвід, який дозволяє не тільки здобути знання і навички від іноземних фахівців, а також шанс прожити ще одне маленьке життя. Курс вдало підібрано згідно з академічними інтересами та спеціальністю студентів.

⠀Богдана пише: «Неможливо не згадати про місцеві краєвиди. Вид з гуртожитку та всі мальовничі пейзажі міста вражають.  За час перебування тут, найбільше нас вразило явище полярної ночі та  північне сяйво.

⠀Участь в програмах мобільності є надзвичайно цінним елементом мого особистого та фахового розвитку. Я неймовірно вдячна кафедрі бізнесу та управління персоналом та відділу міжнародних зв’язків ЧНУ за надану можливість»