Навчальний курс “Climate Change Economics”

Студенти Економічного факультету продовжують досягати нових вершин!

У рамках проекту CERGE-EI здобувачі успішно завершили курс “Climate Change Economics” і показали вражаючі результати, координатор – к.е.н., доцент Вікторія Кифяк.

За шість тижнів інтенсивного навчання наші студенти занурилися в найважливіші теми сучасності, серед яких:

• глобальні кліматичні зміни,
  • інноваційні технології декарбонізації,
  • перспективи розвитку світової енергетики та їх вплив на бізнес-процеси та економічний розвиток.

Цей курс не лише підтвердив їхні знання сертифікатом, а й став прекрасним прикладом європейської інтеграції освіти та індивідуальних траєкторій студентського навчання. Завдяки отриманим знанням і сучасним технологіям, вони готові активно сприяти сталому розвитку та відновленню України!

Ми надзвичайно пишаємося їхнім прагненням до знань і дякуємо команді CERGE-EI Foundation за неймовірну співпрацю та цікаві кейси!