Міжнародна мобільність студентів: Лодзький університет

Закінчився захоплюючий семестр обміну студентами Чернівецького національного університету та Лодзьким університетом у Польщі. Надзвичайно важливою і цікавою була подорож для студентів, які обрали цю можливість академічного обміну.

Софія Нідзельська, студентка 376 групи (Кафедра бізнесу та управління персоналом Економічного факультету), мала нагоду навчатися в Лодзькому університеті з 01.10.2023 до 25.02.2024. Протягом цього часу вона занурювалася у світ економічної науки та міжнародних стандартів вищої освіти.

Під керівництвом досвідчених викладачів, які завжди були відкриті до співпраці, Софія успішно вивчала такі предмети, як «Економіка залежностей», «Історія кіно», «Міжнародна торгівля та логістика», «Міжнародне ділове спілкування» та «Інвестиції на фондовому ринку».

Крім академічних занять, Софія активно брала участь у культурній програмі Лодзького університету. Вона відвідувала музеї, театри та мала можливість пізнати традиції та культуру Польщі.

В своєму звіті Софія зазначила, що обмін в Лодзькому університеті був надзвичайно значущим для її освітнього та культурного розвитку. Ця подорож допомогла їй розширити горизонти та здобути цінний досвід, який вона збирається використовувати в подальшій кар’єрі.

Ми пишаємося нашими студентами, які беруть участь у міжнародних обмінах та набувають нові знання та досвід. Бажаємо Софії та іншим учасникам обміну подальших успіхів у їхніх академічних та особистих зусиллях!