Cемінар-тренінг «Фінансові ринки та його учасники: сучасні тренди та нові виклики»

12 квітня відбувся семінар-тренінг на тему: «Фінансові ринки та його учасники: сучасні тренди та нові виклики», спікером якого був директор чернівецького офісу «Центру Біржових Технологій» Гаврілов Вадим Олександрович.

Студенти кафедри бізнесу та управління персоналом спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та запрошені гості в межах дисциплін кафедри «Інвестування», «Аналіз і прогнозування біржового  ринку», «Електронний бізнес», «Основи стандартизації та управління якістю», «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами», мали змогу відвідати чернівецький офіс «Центру Біржових Технологій» й ознайомитися з особливостями фондового, кредитного, валютного ринків, стратегіями трейдингу та інвестування.

Здобувачі ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», ОП «Економіка та організація бізнесу» проаналізували сучасний стан  фондового, валютного ринків та його основні категорії. Розглянули такі фінансові інструменти та поняття як акції, облігації, ф’ючерси, CFD (контракти на різницю цін), IPO (первинна публічна пропозиція). Дізналися про торгівлю валютними парами та виділили такі найпопулярніші з них: EUR/USD, USD/CHF, USD/CAD, GBP/USD, USD/JPY, AUD/USD, NZD/USD. Проаналізували графік валютної пари EUR/USD в реальному часі.

За допомогою інтерактивного графіка досліджували котирування цінних паперів таких відомих компаній як: eBAY, Netflix, Adobe Systems, PayPal, Amazon.com, Intel Corporatio. Розглянули, що таке криптовалюта та її основні види: біткоїн, альткоїни, stablecoin, coin,  token, IDO, NFT. Дізнались про торгівлю криптовалютою, а також про такі цікаві факти як причини краху криптобіржі FTX Сема Бенкмана-Фріда вартістю 30 мільярдів та чому токеноміка важлива під час криптоінвестування.

Впевнені, що такі практичні заняття будуть сприяти формуванню практичних вмінь та навичок наших майбутніх підприємців.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку директору чернівецького офісу «Центру Біржових Технологій» Вадиму Олександровичу за  професійний, змістовно проведений практичний семінар та сподіваємось на подальшу співпрацю!