Відбувся івент за участі стейкхолдера

25 листопада 2021 року відбувся івент за участі стейкхолдера освітньої програми ПІДПРИЄМТНИЦВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ (рівень вищої освіти – другий (магістерський) РОМАНА ВІТАЛІЙОВИЧА ПЕТРОВА, власника Торгово-виробничої компанії «ПОКРІВЛЯ-ЦЕНТР», партнера КБ «AEROCOPTER», засновника спільноти «В КОЛІ МІЛІАРДЕРІВ» та автора програми  «АРХІТЕКТОР ДОЛІ».

Організаторами даного заходу виступили кафедри ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (завідувач д.е.н., проф. Зибарева О.В.) та БІЗНЕСУ ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ (завідувач д.е.н., проф. Лопатинський Ю.М.) економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (модератор зустрічі к.е.н., доцент Вербівська Л.В.). Дискусія була орієнтована на висвітлення надважливого та актуального питання для сьогоднішніх студентів економічного факультету: як створити бізнес з нуля та стати лідером ринку в регіоні.

Особливу увагу студентів Роман Віталійович акцентував на:

• необхідності використання техніки постановки чітких цілей при формуванні власної бізнес-ідеї;
  • застосуванні технологій стратегічного менеджменту, тайм-менеджменту та проджект-менеджменту та описі ідеальних картин майбутнього бізнесу;
  • необхідності постійно експериментувати та пробувати починати щось нове.

Наголошено було на тому, що «в бізнесі можуть бути як і успіхи, так і провали і не варто цього боятися». Головним завданням для започаткування успішного бізнесу є створення команди однодумців, які прагнуть досягнути тих самих цілей. Презентація та виступ доповідача викликали жваву дискусію та масу питань як від студентів, що навчаються на спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», так і викладачів. РОМАН ПЕТРОВ зосередив увагу на ключових компетенціях, якими повинні володіти сучасні фахівці – випускники спеціальності, щоб бути затребуваними на ринку як успішні власники бізнесу або як висококваліфіковані наймані працівники.

Роман Віталійович анонсував наступні зустрічі, котрі будуть присвячені обговоренню питань:

• ТОП 20 помилок в бізнесі, через які підприємці втрачають десятки, а іноді і сотні тисяч $, та як себе від них вберегти;
  • Розвиток корисних навичок та здібностей необхідних, щоб стати успішним бізнесменом.

Щиро дякуємо СТЕЙКХОЛДЕРУ освітньої програми «ПІДПРИЄМТНИЦВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ» (рівень вищої освіти – другий (магістерський) РОМАНУ ПЕТРОВУ за цікаву зустріч та доповідь,  а також за запрошення провести екскурсію та виїздні практичні заняття на базі Торгово-виробничої компанії «ПОКРІВЛЯ-ЦЕНТР».

З нетерпінням очікуємо наступних зустрічей!