Зустрічі з практичними працівниками– важливий етап підготовки майбутніх підприємців

На кафедрі бізнесу та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вдало поєднується теорія та практика підприємницької діяльності.

Підтвердженням цього є лекція-бесіда з Павлюк Христиною Ігорівною (директором з питань ЗЕД ТОВ «УПГ-Інвест») та студентами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Економіка та організація бізнесу» в рамках дисципліни «Особливості підприємництва за видами економічної діяльності», яка відбулася 13.03.2023 року.

ТОВ «УПГ-Інвест» забезпечує повний цикл виробництва м’яса індика: «з пташиного двору — до Вашого столу», поєднує сучасне виробництво та високоякісну продукцію, яка здатна вдовольнити найвибагливіших споживачів.

Зустріч з Христиною Ігорівною  була цікавою, пізнавальною та корисною. Студенти мали змогу ознайомитись з історією створення успішного бізнесу, дізнались про реалії сучасного українського підприємництва та отримати відповіді на свої запитання.

Підсумовуючи, пані Христина підкреслила важливість створення професійного нетворкінгу та застосування принципу «learning by doing», зазначивши, що великі досягнення починаються з конкретних дій.

Такі зустрічі, однозначно, залишать позитивний слід у формуванні професійних компетентностей майбутніх економістів, у прагненні вдосконалення професійних навичок.

Дякуємо пані Христині за цікаву, актуальну інформацію! Чекаємо на подальші змістовні зустрічі!