Зустріч-знайомство із вступниками-магістрами викладачів кафедри бізнесу та управління персоналом

16 вересня 2023 року відбулася онлайн-зустріч із вступниками-магістрами викладачів кафедри бізнесу та управління персоналом спеціальності 051 «Економіка» ОП «Управління персоналом та економіка праці» та спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

До вступників зі вступним словом звернувся завідувач кафедри професор, доктор економічних наук Юрій Михайлович Лопатинський, який наголосив на тому, що розпочинається новий знаковий етап у життя, у світ професійного зростання, кар’єрних злетів і особистих перемог і  кожен, хто вступив зможе якнайкраще реалізувати себе. Юрій Лопатинський означив основні завдання, специфіку й особливості освітнього процесу 2023-2024 н.р., стисло розповів про кафедру бізнесу та управління персоналом, його викладачів. Не залишив поза увагою та представив гарантів освітніх програм, а саме гаранта ОП «Управління персоналом та економіка праці» спеціальності 051 «Економіка» кандидата економічних наук,  доцента Кобелю Зоряна Ігорівну та гаранта ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» доктора економічних наук, професора  Зибареву Оксану Василівну. Наприкінці свого виступу завідувач кафедри бізнесу та управління персоналом наголосив на тому, що основне завдання студентів – сумлінне навчання, для якого кафедра та університет створив усі необхідні умови, включаючи безпекові питання.

Гаранти освітніх програм у своїх  виступах  розповіли  про особливості навчання за освітніми програмами, наголосили що навчальний процес організовується з урахуванням сучасних інформаційних технологій навчання та орієнтується на формування гармонійно освіченої особистості, здатної до постійного оновлення наукових знань, професійної мобільності та швидкої адаптації до змін і розвитку у соціально-культурній сфері, в економіці, системах управління та організації праці в умовах сьогодення. Відмітили, що протягом всього навчання в магістратурі на них  чекає вивчення цікавих та корисних дисциплін, будуть проводитися власні наукові дослідження, оскільки науково-дослідна робота студентів є невід’ємною складовою освітнього процесу та здійснюється з метою упровадження результатів наукових досліджень у практику.

Інформацію про організацію освітнього процесу у 2023-2024 н.р. донесла  куратор  Вербівська Людмила Василівна, доктор економічних наук,  доцент, а саме: про розклад занять, графік освітнього процесу, роботу наукової бібліотеки, а також про роботу навчально-інформаційного порталу «Moodle».

Загальна атмосфера зустрічі, діловий, врівноважений хід обговорення піднятих питань засвідчив готовність до виконання основних завдань освітнього процесу!

Шановні магістри кафедри бізнесу та управління персоналом! Щиро вітаємо Вас з успішною  зі вступом до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича! Ви ступили на нову сходинку у навчанні, кар’єрі та науковому розвитку, тож бажаємо Вам отримати необхідні знання та стати справжніми фахівцями своєї справи. Нових перемог, проєктів та досягнень! Разом до Перемоги! Слава Україні!