Завершальна лекція-тренінг на тему: “Як законно вести власний бізнес” для здобувачів освітніх програм кафедри бізнесу та управління персоналом

23 листопада 2023 року відбулася завершальна лекція-тренінг на тему: “Як законно вести власний бізнес” для здобувачів освітніх програм кафедри бізнесу та управління персоналом, ініційована внутрішніми стейкхолдерами магістерської ОП “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. Упродовж інтерактивного заняття з бізнес-тренером Артуром ЖАВОРОНКОМ (власником консалтингового агенства “Приватконсалт”) обговорені питання оформлення трудових відносин, правил декларування доходів, види звітності ФОПів, випадків накладання штрафів та особливостей здійснення перевірок бізнесу.

Побудувати економічно розвинену Україну неможливо без участі кожного члена суспільства, який свідомо бере участь у цьому процесі, працює і сплачує податки.  Формування податкової культури є важливою складовою фінансової грамотності громадян.

Дякуємо бізнес-тренеру Артуру ЖАВОРОНКУ за насичені та практичні лекції-тренінги, а учасникам за активність та чітке усвідомлення важливості податкової культури!