ЗАСТОСУВАННЯ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ІННОВАЦІЙНИХ МЕТОДІВ НАВЧАННЯ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Структура й суть освітнього процесу у ЗВО повинна відповідати характеру і швидкості соціальних змін у суспільстві, високим європейським стандартам підготовки конкурентоспроможних та затребуваних на ринку праці фахівців інноваційного типу. Сучасний зміст освіти має орієнтуватися на використання цифрових технологій та інноваційних методів навчання, поширення інтерактивного, електронного навчання з доступом до цифрових ресурсів щоб забезпечити набуття теоретичних вмінь і навичок практичної  роботи, розвиток професійно значущих якостей для майбутніх випускників. Використання цифрових технологій у освітньому процесі дозволяє створювати інтерактивні та інноваційні навчальні матеріали, які залучають увагу студентів і полегшує засвоєння навчальних дисциплін, оскільки цифрові платформи можуть адаптувати навчальний матеріал до індивідуальних потреб здобувачів та розвивати важливі цифрові навички, які їм знадобляться в майбутньому для працевлаштування та професійного зростання.

31 жовтня 2023 року на кафедрі бізнесу та управління персоналом
Економічного  факультету ЧНУ ім. Юрія Федьковича проведено методичний семінар на тему: «Застосування цифрових технологій та інноваційних методів навчання для підвищення якості освіти», доповідач – д.е.н., доцент кафедри бізнесу та управління персоналом Людмила Вербівська.

Учасники методичного семінару могли ознайомитися з можливостями підвищення якості освіти за рахунок використання саме цифрових технологій та інноваційних методів навчання, щоб зацікавити здобувачів в оволодінні необхідними  компетенціями та програмними результатами навчання. Саме впровадження цифрових технологій стимулює інновації в навчальних програмах й методиках навчання, а це дозволяє викладачам вищої школи залишатися актуальними та відповідати потребам сучасного освітнього середовища. Загалом, застосування цифрових технологій та інноваційних методів навчання в ЗВО може значно підвищити якість освіти, зробити її більш доступною та актуальною для потреб сучасного світу