Засідання студентського наукового гуртка «ЦЕНТР КРЕАТИВНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЛІДЕРСТВА»

10 червня 2024 року відбулось засідання студентського наукового гуртка «ЦЕНТР КРЕАТИВНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЛІДЕРСТВА». Тема: «Цифрова трансформація – ключ до конкурентоспроможності бізнесу», доповідач Анастасія ЧЕРНЕЙ, студентка 476 гр., ОПП «Економіка та організація бізнесу» (науковий керівник професор Юрій ЛОПАТИНСЬКИЙ).

У заході взяли участь здобувачі освітніх програм кафедри бакалаврського та магістерського рівнів (ОПП «Економіка та організація бізнесу», ОПП «Управління персоналом та економіка праці», ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») та студенти інших спеціальностей, які мали можливість ознайомитись з цифровими інструментами як необхідної частини успішного функціонування підприємств. Веб-сайт, соціальні медіа, CRM-системи аналітика, хмарні інструменти і електронна комунікація допомагають підприємствам підтримувати ефективну діяльність, привертати нових клієнтів і забезпечувати високу якість обслуговування.

Зробили висновки, що сучасний бізнес не може існувати поза впливом цифрових технологій. Діяльність компаній стає все більше залежною від розроблених інструментів, які полегшують роботу, сприяють залученню клієнтів і збільшують ефективність. Тому кожен бізнес повинен інвестувати час і ресурси у використання цифрових інструментів, щоб бути конкурентоспроможним на ринку.

Цифрова трансформація є невід’ємною частиною сучасного світу, що приносить значні переваги, але також вимагає усвідомлення нових ризиків і викликів!