Засідання студентського наукового гуртка «ЦЕНТР КРЕАТИВНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЛІДЕРСТВА»

19 березня 2024 року відбулось засідання студентського наукового гуртка «ЦЕНТР КРЕАТИВНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЛІДЕРСТВА» кафедри БІЗНЕСУ ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ.

Тема: «Емоційний інтелект в бізнесі», доповідач Тетяна ЛОДНЯ, менеджерка з комунікації БФ «Руки милості».

У заході взяли участь здобувачі освітніх програм кафедри бакалаврського та магістерського рівнів (ОПП «Економіка та організація бізнесу», ОПП «Управління персоналом та економіка праці», ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») та студенти інших спеціальностей, які мали можливість ознайомитись з поняттям емоційний інтелект і чому так важливо його розвивати, насамперед, підприємцям.

Розібралися з категоріями та концепцією інтелекту в бізнесі, як ментальний та емоційний інтелект підсилюють один одного.

Зробили висновки, що уникнути емоцій у будь-якій сфері життя людини практично неможливо. Вони будуть виникати навіть якщо їх ігнорувати або стверджувати, що в бізнесі їх немає. Емоції – це «програма», яка є в кожної людини і від якої неможливо позбутись.

Щоб стати підприємцем необхідно мати певний рівень IQ. А для того, щоб бути харизматичним лідером – EQ. У світі стало популярним такий вислів: «IQ gets you hired, but EQ gets you promoted». Що в перекладі означає: завдяки IQ ви влаштовуєтеся на роботу, а завдяки EQ – робите кар’єру.

Дякуємо Тетяні ЛОДНІ за цінний внесок у розвиток soft skills та EQ майбутніх фахівців у сфері бізнесу та управління!