Засідання студентського наукового гуртка “ЦЕНТР КРЕАТИВНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЛІДЕРСТВА”

4 грудня 2023 року відбулось засідання студентського наукового гуртка “ЦЕНТР КРЕАТИВНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЛІДЕРСТВА” кафедри БІЗНЕСУ ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ!

Тема: «Науково-практичні аспекти рекрутингу персоналу в банківській сфері», доповідач Діана СТЕБНИЦЬКА, студентка 651 групи ОП “Управління персоналом та економіка праці».

У заході взяли участь студенти I-VI курсів, які мали можливість ознайомитись з обов’язками рекрутера, а саме: створення опису вакансій, пошук кандидата, аналіз резюме на відповідність вимогам вакансій, проведення співбесід, спілкування з кандидатами протягом усього процесу найму, організація першого робочого дня для нових співробітників.

Розглянули вимоги Приватбанку щодо компетенцій співробітників,  забезпечення необхідного рівня взаємної підтримки між управлінням персоналу і іншими напрямками банківського управління. Зробили висновки, що рекрутинг залежить від багатьох факторів зовнішнього і внутрішнього характеру, наприклад від поточної ситуації на ринку трудових ресурсів, вимог діючого трудового законодавства, рівня кваліфікації співробітників кадрових служб, фінансового стану банку. Ефективний рекрутинг потребує глибокого знання галузі, у яку проводиться підбір персоналу.

Учасники наукового гуртка висловили сподівання, що саме в Україні будуть формуватися найкращі вакансії для своїх кандидатів!