Засідання студентського наукового гуртка “Центр креативного підприємництва та лідерства”

2 жовтня 2023 року відбулось засідання студентського наукового гуртка “Центр креативного підприємництва та лідерства” кафедри БІЗНЕСУ ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ! Тема: «Кадрова безпека як запорука стійкості підприємства», доповідач Владислав Хортюк, студент 651 групи ОП “Управління персоналом та економіка праці (науковий керівник Зибарева О.В.).

У заході взяли участь студенти I-V курсів, які мали можливість ознайомитись з основними завданнями кадрової безпеки підприємства, вимогами, яких потрібно дотримуватись, щоб ефективно керувати кадровою безпекою.

На засіданні студентського наукового гуртка розглянули питання кадрової безпеки для забезпечення економічної стабільності підприємств на прикладі ТОВ «Нова Пошта», що є одним із найбільших в Україні роботодавців. Дана компанія дбає про своїх працівників та підвищує рівень безпеки праці, а однією з головних цілей підприємства є протистояння різноманітним загрозам і відновлення після їх виникнення.

Секрет успішної діяльність підприємства – це створення та забезпечення ефективної системи заходів економічної та кадрової безпеки!