Засідання наукового студентського гуртка «Центр креативного підприємництва та лідерства»

Наукoвo-дoслідницька робота є складовою професійної підготовки майбутніх фахівців закладів вищої освіти.

У рамках міжнародного дня науки відбулося засідання наукового студентського гуртка «Центр креативного підприємництва та лідерства» з темою «Глобальна економічна криза: хвилі Кондратьєва».10.11.2022 р. Доповідачем виступав студент 4 курсу Ігор КОМЛЄВ.В заході прийняли участь студенти I-IV курсів, які мали можливість ознайомитись з циклічністю світового економічного розвитку, типами економічних циклів, їх ознаками та фазами. Досліджуючи взаємозв’язок між минулими «довгими хвилями» та сьогоденням були проаналізовані можливі варіанти суспільного економічного розвитку та можливі загрози реалізації. В ході   дискусії звучали різні думки та запитання щодо теорії виникнення економічних циклів, а також був запропонований авторський погляд на можливий вплив випадкових неекономічних факторів на власне економічну парадигму розвитку.