Засідання наукового гуртка “Центр креативного підприємництва та лідерства”

Чергове засідання наукового гуртка “Центр креативного підприємництва та лідерства” кафедри Бізнесу та Управління Персоналом! Актуальна доповідь, активні студенти та цікаві та змістовні обговорення!

«ІМПАКТ-ІНВЕСТУВАННЯ ТА ЙОГО СУЧАСНІ ПРОЯВИ» з доповідачем – студентом групи 576-1 ОП “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” Денисом Мудряком!
В заході взяли участь студенти I-V курсів, які мали можливість ознайомитись з унікальними складниками даного виду інвестицій, ефектами, які вони формують для суспільства, бізнесу та екології.
Обговорювались сучасні практичні втілення даного фінансового феномена на прикладі Urban Space 100 (м. Івано-Франківськ), Impact Hub Odesa, FESTrepublic (м. Львів), краудфандингових платформ Києва та Одеси.
Обговорювались також труднощі, з якими стикаються інвестори у сфері impact-інвестування, а також надано пропозиції щодо підвищення ефективності застосування даного підходу для забезпечення збалансованого відновлення економіки України.

Імпакт-інвестиції – ключ до успіху вашого бізнесу!