Захист виробничої та асистентської практик на кафедрі

2 грудня на кафедрі бізнесу та управління персоналом економічного факультету

• у групі 651УП (ОП «Управління персоналом та економіка праці») відбувся захист виробничої переддипломної практики. Виробнича переддипломна практика є важливою складовою магістерської програми підготовки здобувачів у ЗВО, яка має на меті систематизацію, розширення і закріплення професійних знань, формування у здобувачів компетенції ведення самостійної наукової роботи, дослідження та експериментування. Суть даного виду практики полягає у залученні здобувачів до самостійної дослідницької роботи, в ознайомленні їх із методикою проведення науково-дослідної роботи на підприємства, установах та організаціях.
  • у групах 676 та 676-2 (ОП «Управління бізнес-процесами» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») відбувся захист асистентської практики. Асистентська практика як складова частина освітнього процесу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича є важливою ланкою підготовки висококваліфікованих фахівців та має на меті прищепити студентам якості викладацької роботи, допомогти усвідомити себе майбутніми викладачами, набути вміння практичного застосування знань, одержаних на заняттях та підготувати магістрів до самостійної роботи. Студенти-магістранти представили результати проходження астенської практики, ділилися досвідом набутим у процесі знайомлення методикою викладання економічних дисциплін; результати підготовлених лекцій та практичних занять з обраної дисципліни курсу професійної підготовки. Викладачі кафедри відзначили високий рівень знань студентів з питань організації та форм здійснення освітнього процесу в сучасних умовах, його наукового, навчально-методичного й нормативного забезпечення, формування вмінь і навичок опрацювання наукових та інформаційних джерел при підготовці занять, застосування активних методик викладання професійно орієнтованих дисциплін відповідного фахового напряму та дисциплін фундаментального циклу для спеціальностей. Вітаємо наших магістрантів з успішним захистом асистентської практики та бажаємо успіху у наступному кроці проходження Атестації – захисті випускових кваліфікаційних робіт!