Захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

На кафедрі бізнесу та управління персоналом економічного факультету з 14 по 22 грудня 2023 року відбулись захисти кваліфікаційних (магістерських) робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» спеціальності 051 «Економіка» ОП «Управління персоналом та економіка праці» і галузі знань 07 «Управління та адміністрування»  спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Студенти 651, 676-1 та 676-2  груп денної форми навчання  та 676 групи заочної форми навчання успішно захистили кваліфікаційні роботи та продемонстрували високий рівень підготовки.

Захисти кваліфікаційних робіт відбулись під головуванням та вмілим керівництвом власника ТОВ «ПОКРІВЛЯ-ЦЕНТР» Романа ПЕТРОВА (стейкхолдера ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»). Під час захистів кваліфікаційних робіт обговорювались актуальні проблеми інноваційного розвитку підприємств, управління та розвитку персоналу,  сучасні практики ведення соціально відповідального бізнесу, стратегії розвитку підприємств в умовах діджиталізації економіки, моделювання ефективної системи управління прибутком підприємства тощо.

Майбутні фахівці представили результати своїх кваліфікаційних робіт, виконаних на базі та з використанням даних діяльності організацій та провідних підприємств Чернівецької та інших областей України, а також на матеріалах статистичної звітності Чернівецької області та України. Всі представлені роботи були виконані на достатньо високому рівні під керівництвом наукових керівників-викладачів кафедри бізнесу та управління персоналом. Здобувачі творчо підійшли до презентації результатів, сміливо висловлювали свою думку і впевнено відповідали на запитання членів екзаменаційної комісії.

Колектив кафедри бізнесу та управління персоналом (кафедра бізнесу та управління персоналом ЧНУ) щиро вітає випускників-магістрів з успішним завершенням навчання і захистом кваліфікаційних робіт!

Пишаємося Вами та бажаємо реалізації задумів і творчих планів, успіхів та кар’єрного зростання, миру та професійних здобутків!