Виїзне заняття на фабрику вікон «Болена» в рамках вивчення дисциплін «Організація виробництва», «Організація торгівлі», «HR-технології», «Проектний аналіз»

Завдяки організації виїзних практичних занять з навчальних дисципліни кафедри бізнесу та управління персоналом ефективно реалізується практична складова професійного становлення майбутніх фахівців, позитивно трансформується їх мотивація до навчання.

Студенти третього  та четверного курсу спеціальності 051 «Економіка» (освітня програма «Управління персоналом та економіка праці») та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (освітня програма «Економіка та організація бізнесу» ) з метою практичного ознайомлення з особливостями організації роботи підприємств та закріплення теоретичних знань з дисциплін «Організація виробництва», «Організація торгівлі», «HR-технології», «Проектний аналіз» 31 жовтня 2023 р. провели чергове виїзне заняття на базі фабрики вікон «Болена».

Фабрика вікон «Болена» виготовляє і встановлює металопластикові вікна, двері, вітрини з ПВХ-профілю REHAU, захисні ролети, гаражні ворота, протимоскітні сітки, підвіконня і відливи, арочні конструкції.

Під час заняття студенти мали змогу поспілкуватися з фахівцями компанії та переконатися, що ця компанія успішно функціонує на ринку України вже понад 25 років, експортує свою продукцію в десятки країн світу.

Екскурсія була корисною та цікавою, студенти змогли побачити як функціонує сучасне виробництво, як інновації та ефективне управління можуть змінити обличчя виробництва, дізналися більше про специфіку виробництва. На занятті студенти мали змогу оцінити всі елементи організації виробництва на досліджуваному підприємстві.

Візит на фабрику вікон «Болена» став не тільки корисним з практичної точки зору, він надихнув студентів до нових досягнень у кар’єрі та дав можливість побачити, як теорія об’єднується з практикою.

Дякуємо фабриці вікон «Болена» за незабутні враження!!!