Виїзне практичне заняття студентів економічного факультету кафедри бізнесу та управління персоналом

Сучасний ринок праці вимагає від здобувачів вищої освіти використання набутих теоретичних знань у нестандартних практичних ситуаціях. Поєднання теоретичної і практичної підготовки сприятиме формуванню цілісної особистості майбутніх фахівців. Студентам кафедри бізнесу та управління персоналом економічного факультету ЧНУ, з метою практичного ознайомлення з особливостями процесу започаткування й ведення власної справи, закріплення теоретичних знань, за дисциплінами «Вступ в спеціальність» і «Підприємництво та власний бізнес» було організовано виїзне практичне заняття у Михайлівському апітерапевтичному оздоровчому комплексі «МИВІРА».

Апітерапевтичний оздоровчий  комплекс «МИВІРА» було відкрито фізичною особою підприємцем Баловсяком Михайлом 6 травня 2018 року в рамках програми сталого розвитку Чернівецької області за підтримки Австрійської Агенції Розвитку, програми розвитку ООН в Україні.

Студенти дізналися як формувати бізнес-план для отримання грантів, інвестували у проєкти та постійно вдосконалювали навички у своїй діяльності. Під час заняття студенти ознайомилися з організацією діяльності оздоровчого комплексу «МИВІРА», технологіями, які забезпечують нарощування конкурентних переваг, а також з особливостями управління підприємницькими ризиками та алгоритмом їх  виявлення.

Подібні заходи сприяють засвоєнню теоретичних і практичних навичок, які студенти отримують під час навчання на кафедрі бізнесу та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Вдячні господарям комплексу «МИВІРА» за гостинність та пізнавальність практичного заняття, за мотивуючу атмосферу і приклад того, як у невеличкому селі Михайлівка звичайні (або незвичайні!) люди творять історію, своєю невтомною кропіткою працею наближаються до поставленої мети.

А які цілі перед собою ставите Ви?