Виїзне практичне заняття для здобувачів освіти

Для студентів першого курсу спеціальності 051 «Економіка» (освітня програма «Управління персоналом та економіка праці» (група 151УП)) та 076 «Підприємництво та торгівля» (освітня програма «Економіка та організація бізнесу» (групи 176-1, 176-2)) у межах дисципліни «Вступ в спеціальність» було проведено виїзне практичне заняття під час якого студенти відвідали Буковинську сироварню у селі Михайлівка Глибоцької ОТГ.

Студенти отримали можливість побачити основні кроки підприємця: від генерування ідеї бізнесу до його започаткування та ведення, зрозуміти, що таке «кооператив», які функції виконує підприємець; зануритись у світ підприємництва; отримати прості навички управління власними фінансами. Подібні заняття у місцях професійної сили вже з першого курсу збагачують  багаж «Soft і Hard skills»

Студенти проявили високу зацікавленість, із захопленням слухали унікальні факти з історії створення кооперативу «Добрі Ґазди», ставили багато запитань.

Було цікаво, інформативно, пізнавально та смачно!

Далі буде!:))