Вітаємо переможців та учасників чергового етапу олімпіади з дисципліни Економіка праці та соціально-трудові відносини

На базі економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся черговий етап факультетської студентської олімпіади з дисципліни Економіка праці та соціально-трудові відносини.

В олімпіаді прийняли участь 79 учасників-студентів ІІ-ІV курсів, спеціальностей: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Управління персоналом», «Маркетинг», «Облік і оподаткування», «Економічна кібернетика», «Міжнародні економічні відносини» та «Фінанси».

За результатами олімпіади визначені переможці:
1 місце — Суруджій Б.П. (275-1 гр.).
2 місце —Боднарюк О.В. (272 гр.), Новак Н.П. (275-1 гр.).
3 місце — Круліковська С.В, (271 гр.), Мельник Я.В. (276 гр.), Польоваа О.О. (272 гр.), Софроня О.К. (275-2 гр.), Урсуляк Д.І. (451 гр.).

Кафедра економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності висловлює подяку всім учасникам і бафакжає успіхів у подальшій науково-дослідній діяльності!