Відвідування першокурсниками спеціальності «Підприємництво та торгівля» місця академічної величі, де минуле зустрічається з майбутнім, надихаючи студентів на пошук нових знань та відкриттів

Першокурсники спеціальності «Підприємництво та торгівля» 26.092024 року відвідали місце академічної величі – Головний корпус Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, де минуле зустрічається з майбутнім, надихаючи студентів на пошук нових знань та відкриттів.

Екскурсія коридорами колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації дала студентам можливість відчути дух величі та важливість університетської освіти, яка на перетині епох і культур формує покоління підприємців майбутнього.

Особливим моментом заходу стала участь у засіданні студентського наукового гуртка «Центр креативного підприємництва та лідерства», що відбулося в Блакитній залі університету.

Особливу подяку висловлюємо Збройним Силам України. Завдяки Вам студенти можуть вільно здобувати знання та реалізовувати свої амбіції, стаючи активними учасниками суспільного життя та економічного розвитку держави.