Відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни «Аналіз і прогнозування біржового ринку»

03.10.2023 р. в режимі онлайн відбулося відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни «Аналіз і прогнозування біржового ринку» для студентів 5 курсу денної форми навчання ОР: другий (магістерський) спеціальність «Підприємництво та торгівля» освітньо-професійна програма «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» галузь знань: 07 Управління та адміністрування, тема заняття: «Становлення та розвиток біржового товарного ринку в Україні. Законодавчо-правове регулювання біржової діяльності». Лектор: доцент кафедри бізнесу та управління персоналом Белей Світлана Іванівна.

Метою заняття було розкриття  теоретичних аспектів становлення та розвитку біржового товарного ринку в Україні, нормативно-правового регулювання біржової діяльності, понятійного апарату, методичних підходів і інструментарію становлення та розвитку біржового ринку; активізування до самостійного вивчення наукової та методичної літератури, формування навичок самоосвіти.