Відкрите лекційне онлайн-заняття «Стратегія розвитку інформаційного суспільства» з навчальної дисципліни «Інформаційна економіка»

10.10.2023 р. в режимі онлайн відбулося відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни «Інформаційна економіка» для студентів 6 курсу денної форми навчання, ОР: другий (магістерський), спеціальностей «Підприємництво та торгівля» і «Економіка», освітньо-професійні програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Управління персоналом та економіка праці», тема заняття: «Стратегія розвитку інформаційного суспільства». Лектор: к.е.н., асистент кафедри бізнесу та управління персоналом Кравчук Ірина Петрівна.

Розглянули актуальні питання формування інформаційно-комунікаційного середовища, заснованого на використанні нових технологій та взаємопроникнення їх у всі сфери життя сучасного ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА.

Одним з головних пріоритетів України є прагнення побудувати  орієнтоване на інтереси людей, відкрите для всіх і спрямоване на розвиток інформаційне суспільство, в якому кожен міг би створювати і накопичувати інформацію та знання, мати до них вільний доступ, користуватися і обмінюватися ними, щоб надати можливість кожній людині повною мірою реалізувати свій потенціал, сприяючи суспільному і особистому розвиткові та підвищуючи якість життя