Відбувся випуск магістрів спеціальності “Економіка підприємства”

На кафедрі економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету ЧНУ відбувся випуск магістрів. Після півторарічного навчання, виконання навчального плану, успішного захисту дипломних робіт 18 студентів-магістрантів денної та заочної форми навчання спеціальності “Економіка підприємства” отримали дипломи освітньо-кваліфікаційного рівня “Магістр”, у т.ч. 4 – з відзнакою. Святково-урочиста програма випускного балу у приміщенні Чернівецького музично-драматичного театру стала яскравим феєричним святом як випускників та їхніх батьків, рідних, близьких, друзів, так і професорсько-викладацького складу.

У добру щасливу путь творчого фахового життя, дорогі випускники!
Нехай отримані компетентності, знання, навички, розвинені творчі здібності завжди допомагають Вам!

Від імені кафедри, з високою повагою, завідувач, проф. Юрій Лопатинський