Відбувся методичний семінар на тему «Мотивація студентів до навчання у вищий школі. Результати соціологічного дослідження. Досвід європейських країн»

18 квітня об 11.30 год. на кафедрі Економіки підприємства та управління персоналом відбувся методичний семінар на тему «Мотивація студентів до навчання у вищий школі. Результати соціологічного дослідження. Досвід європейських країн». Доповідачі к.е.н., асист. Тодорюк Сергій Іванович та к.е.н., в.о. доц. Зрибнєва Ірина Павлівна.

Під час доповіді було розглянуто результати соціологічного опитування студентів стосовно їх мотивації до навчання, розглянуто проблеми оптимізації навчально-пізнавальної діяльності студентів та інноваційні методи навчання, як способи мотивації до навчання.

Після завершення доповіді викладачі кафедри взяли активну участь в обговоренні тематики методичного семінару.