Відбувся методичний семінар на тему «Інтернет-комунікації в дистанційному навчанні ВНЗ: стан та перспективи розвитку»

21 березня об 11.10 год. на кафедрі Економіки підприємства та управління персоналом відбувся методичний семінар на тему «Інтернет-комунікації в дистанційному навчанні ВНЗ: стан та перспективи розвитку». Доповідачі к.е.н., доцент Ксьондз Сергій Володимирович та к.е.н., доцент Сибирка Людмила Анатолівна.

Під час доповіді було акцентовано увагу на актуальності дистанційної освіти та виявленні основних проблем, що виникають на шляху впровадження дистанційного навчання в освітній процес ВНЗ України.

Після завершення доповіді викладачі кафедри взяли активну участь в обговоренні тематики методичного семінару.