Відбувся методичний семінар на тему «Інтерактивні методи навчання»

29 листопада о 11.10 год, на кафедрі Економіки підприємства та управління персоналом відбувся методичний семінар на тему «Інтерактивні методи навчання». Доповідач к.е.н., асистент Прокопець Людмила Володимирівна.

Під час доповіді було визначено, що інтерактивні методи навчання на сьогодні є актуальним способом роботи викладача в аудиторії. І на відміну від традиційних, базуються на активній взаємодії учасників навчального процесу.

Було визначено найоптимальніші види інтерактивних методів навчання для студентів економічних спеціальностей.

Після завершення доповіді викладачі кафедри взяли активну участь в обговоренні тематики методичного семінару, зокрема виникла жвава дискусія щодо опитування, яке здійснив викладач у студентів 2 року навчання з метою визначення необхідності використання інтерактивних методів навчання.