Успішний захист магістерських робіт студентів зі спеціальності «Економіка підприємства»

Екзаменаційна комісія у складі: директора будівельної компанії «ПМК-76» Каглянчука Василя Івановича – голова комісії; д.е.н., професора, завідувача кафедри економіки підприємства та управління персоналом Лопатинського Юрія Михайловича; к.е.н., доцента Никофорак Валентини Андріївни; к.е.н., доцента Ксьондза Сергія Володимировича, к.е.н., доцента Харабари Віолети Миколаївни; к.е.н., доцента Ковалюка Богдана Івановича та к.е.н, асистента Кутаренко Наталії Ярославівни – секретаря комісії відмітила високий рівень представлених магістерських робіт, їх науково-практичне значення, відповідність поставленим вимогам.

Усі магістерські роботи були успішно захищені.

Вітаємо магістрів з економіки підприємства з успішним захистом і бажаємо подальших успіхів у всіх починаннях.