Участь в тижневому семінарі „Українські переміщені особи у ФРН після Другої світової війни”

Студентка третього курсу спеціальності  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (освітня програма «Економіка та організація бізнесу» ) економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Георгіу Марія взяла участь в тижневому семінарі «Українські переміщені особи у ФРН після Другої світової війни».

У рамках семінару студентський колектив працював в архіві Науково-дослідного центру Східної Європи Бременського університету над спадщиною Ігоря Костецького Результати своїх досліджень  презентували на публічному заході.

Програма семінару передбачала також участь у заходах Міжнародного літературного фестивалю globale, екскурсію до Бремергафена у Музей еміграції та до меморіалу Бункер Валентин.

ВІДЕО З СЕМІНАРУ