Участь у міжнародній конференції “High North Dialogue 2019: Business in the Arctic”

4 квітня 2019 року в рамках міжнародної конференції “High North Dialogue 2019: Business in the Arctic” відбулося нагородження команди переможців в конкурсі розробки сценаріїв «Smart-cities на території Крайньої Півночі до 2040 року».

На початку тижня відбулося змагання між 90 студентами в складі 10 міжнародних команд (в кожній по 9-10 учасників із різних країн). Кожна група повинна була розробити і представити 3 сценарії розвитку “Smart cities” на території Крайньої Півночі до 2040 року.

Отож, в другий день Арктичного форуму після представлення методології та вимог конкурсу провідним професором Університету Норд Анатолієм Бурмістровим, команда -переможець, учасником якої є магістр кафедри економіки підприємства та управління персоналом Інна Капітан, представила власні 3 сценарії розвитку за полярного норвезького міста Бодо.

Друге та третє місце в конкурсі розробки сценаріїв зайняли також команди, до складу яких входять магістр кафедри економіки підприємства та управління персоналом Катерина Сироїжко (2 місце) та магістр кафедри економіко-математичного моделювання Анастасія Мислюк (3 місце)!

Вітаємо студентів економічного факультету ЧНУ, які достойно спрацювали в командній роботі!