Участь студентів у семінарі на тему: «Організація та технологія здійснення біржової діяльності» (на базі «Центру біржових технологій» м. Чернівці)

9 квітня 2024 року студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича прийняли участь у семінарі на тему: «Організація та технологія здійснення біржової діяльності».

Спікером виступив фінансовий експерт і керівник офісу Центру біржових технологій  Вадим Гаврилов.

Під час семінару був розглянутий  широкий спектр питань, пов’язаних з організацією  та технологією здійснення біржової діяльності.

Вадим Гаврилов розповів про особливості організації та технології здійснення біржової діяльності, її актуальність у сучасному світі. Студенти, отримані знання зможуть використати для досягнення фінансового успіху в майбутньому.

Ми вдячні керівнику офісу Центру біржових технологій  Вадиму Гаврилову за цікавий захід.