Першокурсники кафедра бізнесу та управління персоналом економічного факультету ЧНУ ім. Юрія Федьковича ознайомилися із можливостями навчання та стажування за кордоном

Одним з напрямів діяльності економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича є розвиток усіх видів міжнародного співробітництва, підготовка студентів до здійснення професійної діяльності на рівні світових стандартів.

Вже стало доброю традицією на кафедрі бізнесу та управління персоналом у рамках виконання робочої програми навчальної дисципліни «Вступ у спеціальність» знайомити першокурсників із можливостями навчання, стажування та проходження практики за кордоном.

Студентам про основні напрямки міжнародної діяльності розповіла провідна фахівчиня відділу міжнародних зв’язківЧернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Драпак Анастасія Степанівна. Вона зазначила, що міжнародна діяльність університету спрямована на забезпечення інтеграції в міжнародну університетську спільноту, здобуття Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича права додаткових можливостей щодо прискореного розвитку в межах Болонського процесу і європейської інтеграції.

Університет активно впроваджує програми міжнародного академічного обміну. Під час навчання у ЧНУ усі бажаючі студенти мають можливість поїхати за кордон та поглибити свої знання за напрямком навчання, пройти стажування, вивчити іноземну мову й познайомитися з культурою та традиціями інших країн. Для студентів пропонується широкий вибір програм навчання та стажування за кордоном. Серед них:

• короткотермінове навчання (до 1 семестру) у закордонних університетах, літніх школах, мовних курсах тощо;
  • паралельне навчання у закордонних університетах за програмами «включених семестрів» та «подвійних дипломів»;
  • програми стажування та практики за напрямком навчання у закордонних університетах;
  • програми культурного обміну.