Соціально-економічний симулятор «Життєвий капітал» – тренінг для розвитку фінансової грамотності

Соціально-економічний симулятор «Життєвий капітал» – тренінг для розвитку фінансової грамотності та формування навичків при складанні стартапу.

Впродовж двох тижнів здобувачі освіти ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Управління персоналом та економіка праці» мали змогу взяти участь у соціально-економічному симуляторі «Життєвий Капітал» – адаптованої Харківським національним університетом ім. В.Н. Каразіна під реалії української економіки гри «Cash Flow» під керівництвом сертифікованої бізнес-тренерки Вікторії ІВАНІЦЬКОЇ.

Гра «Cash Flow» – це настільний симулятор бізнес-середовища, який ґрунтується на ідеї відомого бізнесмена Роберта Кіосакі, автора книг-бестселерів «Багатий Батько, Бідний Батько» та «Квадрант грошового потоку». 

Основна мета гри – навчити учасників фінансовій грамотності та інвестуванню шляхом участі в ігровому процесі. 

Практично, фінансово-освітня бізнес-гра-тренінг «Життєвий Капітал» – це модель життя підприємця, застосовуючи яку можна визначити, які результати можна очікувати від різних фінансових стратегій та підприємницьких здібностей. 

Щиро вдячні бізнес-тренерці Вікторії ІВАНІЦЬКІЙ за те, що вона інструктувала та відкрила секрети успіху у цій грі. Пані Вікторія наголосила на важливості диверсифікації грошового потоку кожної особи, надихнувши молодь на саморозвиток. 

Організатором дійства виступила: к.е.н., доцент кафедри бізнесу та управління персоналом Любов ВОДЯНКА.

До нових зустрічей!!!

Галерея