Щорічний захід-презентація освітніх програм закладів вищої освіти

Одним з основних напрямків діяльності в університеті безумовно є профорієнтаційна робота, а саме заходи, які б стимулювали пошук молодою людиною, школярем, майбутню професію, яка буде сприяти найефективнішим засобом розвитку рівня людини, як фахівця, людини, що проявляє соціально-економічну ініціативу, вчиться отримувати інтелектуальну та трудову незалежності.

Головною метою профорієнтаційної роботи кафедри бізнесу та управління персоналом є сприяння усіма доступними методами посиленню конкурентоспроможності освітніх програм «Управління персоналу та економіка праці» та «Економіка та організація бізнесу». Крім того, важливими завданнями профорієнтації є інформування про особливості та переваги професії HR-ФАХІВЦЯ та ПІДПРИЄМЦЯ про нові професійні можливості у кар’єрному зростанні.

Так, у квітня відбулися ряд заходів спрямованих на популяризацію професії HR-ФАХІВЦЯ та ПІДПРИЄМЦЯ.

10-11 квітня 2024 р. у рамках співпраці з румунською організацією «РOV 21» представники  кафедри доцентки Любов Водянка, Зоряна Кобеля, Наталія Філіпчук та студентка Марія Георгіу взяли участь у щорічному заході-презентації освітніх програм закладів вищої освіти «Târgul de viitor marca POV21», м. Бістріца (Румунія). У заході взяли участь представники 25 провідних ЗВО з різних регіонів Румунії, Республіки Молдова та України, 10 міжнародних компаній та 2000 абітурієнтів.

13 квітня 2024 р. в культурно-мистецькому центрі імені Юрія Миколайчука відбувся івент IT KickStart від Чернівецького ІТ Кластеру для учнів міста та області, в якому взяли участь представники ОП «Управління персоналу та економіка праці» та «Економіка та організація бізнесу». Зокрема, доцентки Любов Водянка, Зоряна Кобеля та студентка Ольга Крулік.

Цей захід спрямований на популяризації ІТ галузі серед молоді та інформування про те, що ця галузь тісно пов’язана із професією HR-ФАХІВЦЯ та ПІДПРИЄМЦЯ. Захід відвідало понад 340 дітей та викладачів з різних шкіл і навчальних закладів Чернівецької області.